Systémové upozornenie
Hlavné informácie

Umývanie okien je večná téma, ktorá naberá na aktuálnosti najmä teraz, s príchodom teplých dní. Svoje o tom vedia najmä tí, ktorí vlastnia väčší alebo niekoľko podlažný dom, prípadne prevádzkujú aj vlastné podnikanie. Na rozsiahlejšom priestore je kumulácia okien väčšia a umyť ich bez použitia profesionálneho vybavenia a techniky môže byť problém. Poradíme vám, ako si s tým poradiť.

Koberce sú veľmi obľúbeným interiérovým prvkom. Okrem svojej estetickej funkcie, v rámci ktorej ich používame najmä na oživenie a zútulnenia celého priestoru, sa ešte stále využívajú aj kvôli svojej úžitkovej funkcii. Koberec totiž dokáže udržiavať teplo, a tak niet divu, že ho nachádzame najmä v domácnostiach, kde sú aj deti. Aby nám slúžil, je potrebné sa oň starať a pravidelne ho čistiť. Kedy naposledy ste čistili ten váš?

Solárne panely sú ekologickou a udržateľnou alternatívou tradičných zdrojov energie. Čoraz populárnejším sa preto stáva aj využívanie solárnych panelov, ktoré sa využívajú na výrobu tepla a elektrickej energie. Slnečná energia je síce nevyčerpateľným zdrojom, vplyv znečistenia však môže mať negatívny vplyv na výkon solárnych panelov. Viete, ako tento problém riešiť? My Vám poradíme.